This is me

 

Craft.

Design pro tradiční řemeslo

Máme respekt k tradičnímu řemeslu, vnímáme jej s velkou úctou. Hledáme rovnováhu mezi současným moderním interiérem a použitím prvků původních. Propojujeme zdánlivě nepropojitelné a často to jsou velké výzvy.

fashion
Fashion

Craft.

Design pro tradiční řemeslo

Máme respekt k tradičnímu řemeslu, vnímáme jej s velkou úctou. Hledáme rovnováhu mezi současným moderním interiérem a použitím prvků původních. Propojujeme zdánlivě nepropojitelné a často to jsou velké výzvy.

Fortel

Hledáme, inspirujeme se, konzultujeme. Bez zkušeností a fortelu lidí v řemesle by naše nápady mnohdy nespatřily světlo světa.

Pocit a cit

Znáte ten pocit: někam vstoupíte a zmocní se Vás určitá nálada? Tak přesně o tohle nám jde, interiér by měl dobře sloužit, ale také fungovat jako spouštěč asociací, vzbuzovat emoce, provokovat, bavit, ale neměl by nikdy nudit.

Radost

Hledání je samo o sobě inspirativní, nikdy nevíme, co nás na této cestě čeká. Pak máme radost z každého nového; například na míru zhotoveného kusu nábytku.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetue

Radost

Hledání je samo o sobě inspirativní, nikdy nevíme, co nás na této cestě čeká. Pak máme radost z každého nového; například na míru zhotoveného kusu nábytku.

Pocit a cit

Znáte ten pocit: někam vstoupíte a zmocní se Vás určitá nálada? Tak přesně o tohle nám jde, interiér by měl dobře sloužit, ale také fungovat jako spouštěč asociací, vzbuzovat emoce, provokovat, bavit, ale neměl by nikdy nudit.

Finding solutions for different scale clients

Dřevo, voda, energie, kov, zem, vítr, proč, divoký, sklo, čirý, jak, mech, měkký, hedvábí, jemný, možnost.

Fortel

Hledáme, inspirujeme se, konzultujeme. Bez zkušeností a fortelu lidí v řemesle by naše nápady mnohdy nespatřily světlo světa.

Kontakt

LAV. 

Praha 7
Markéta
Mona
+420 602 165 384
+420 777 344 337