About LAV.

Kdo je LAV.

Možná se vám to stalo: nastoupíte do metra (tramvaje, autobusu, vlaku), otevřete knihu a po chvíli si všimnete, že člověk proti vám čte totéž. Tak nějak funguje LAV.

Za značkou LAV. stojí dvojice designérek Markéta Motlová a Mona Bublová. Po mnoha letech samostatných kariér se spojily do společného projektu. Protože LAV. to samé.

LAV. k dobrému designu, k detailu, k poctivému nenechat to být, k dobrému jídlu, pití, hudbě i k přírodě (nejoblíbenější designer), materiálům, barvám, tvarům, strukturám. K zajímavé práci, která přijde...

This is me

 

About.

Kdo je LAV.

Možná se vám to stalo: nastoupíte do metra (tramvaje, autobusu, vlaku), otevřete knihu a po chvíli si všimnete, že člověk proti vám čte totéž. Tak nějak funguje LAV.

fashion
Fashion

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetue

LAV. k dobrému designu, k detailu, k poctivému nenechat to být, k dobrému jídlu, pití, hudbě i k přírodě (nejoblíbenější designer), materiálům, barvám, tvarům, strukturám. K zajímavé práci, která přijde...

Finding solutions for different scale clients

Kulaté, ploché, měkké, oválné, strakaté, bílé, hranaté, nejasné, tvrdé, vajíčko, šikmé, veselé, ryzí, LAV.

Za značkou LAV. stojí Markéta Motlová a Mona Bublová. Po mnoha letech samostatných kariér se spojily do společného projektu. Protože LAV. to samé.

Kontakt

LAV. 

Praha 7
Markéta
Mona
+420 602 165 384
+420 777 344 337